Scoala de Soferi Perfect Auto Vyo

Scoala de Soferi Perfect Auto Vyo iti poate indeplini visul, carnetul de conducere poate fi al tau!

Este o scoala de soferi din Bucuresti cu instructori profesionisti care sunt mereu atenti la necesitatile cursantului.

Auto Vyo dispune de diferite marci auto pentru toate preferintele, aici iti vei putea alege instructorul si programul in functie de dorinte.

Incepând cu de la jumatatea anului 2012locatia pentru sustinerea  probei practice a examenului auto sunt:

Cartierul Bucureştii Noi, in zona fostului Teatru Masca, sector 1;

Autogara Filaret – Alveola Parc Libertăţii, sector 4, Bucuresti

Cartierul Damaroaia, la Biserica Sfântul Nicolae , sector 1, Bucuresti

Special Offers

Tarife Categoria B de la 740 lei

Plate se poate face in  rate!

share

Vizitat de 2276 ori, 2 Vizite azi

Un review

  1. STING
    STING

    Recomand Scoala de Soferi Perfect Auto Vyo, condusa de domnul Octavian Friptu, sunt niste profesionisti, am luat Carnetul de soferi din prima, Instructorul auto cu care am facut scoala il cheama Melente Catalin, numarul de telefon al acestuia este 0764421141 si, il recomand cu incredere. Orele de practica se programeaza in functie de timpul pe care il are fiecare elev si sunt efectuate fie in Bucurestii Noi (Damaroaia), fie in Drumul Taberii, aceleasi zone ca si cele de Examen. Masinile pe care se face scoala sunt noi, iar la Examen ai parte de masina pe care ai facut scoala, nu ca in alte scoli unde am auzit ca risti sa tii se schimbe masina fix in aproprierea acestuia.

    12/05/2015 at 15:39 Replica

Adauga un review

Rate this by clicking a star below: