Scoala de soferi AutoRegal

AUTOREGAL este o scoala de soferi pentru categoria B, a fost deschisã in anul 2010,funcţioneazã ca societate comercialã cu rãspundere limitatã, autorizatã sã desfãşoare activitãţi de instruire practicã şi teoreticã a persoanelor care doresc obţinerea permisului de conducere pentru autovehicule din categoria „B”.    

Scoala de soferi AutoRegal deţine un numãr de 10 autoturisme: marca DACIA NOUL LOGAN şi DACIA LOGAN, douã sãli de curs pentru însuşirea pregãtirii teoretice de cãtre cursanţi a legislaţiei rutiere. Profesori şi instructori competenţi şi foarte  exigenţi în însuşirea cunoştinţelor practice şi teoretice de cãtre cursanţi.

 

Special Offers

650 de lei fara alte taxe!

share

Vizitat de 1077 ori, 1 Vizite azi

Adauga un review

Rate this by clicking a star below: